10 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Pruszcz Gd. Grunwaldzka 69a

Nowości tanie meble łazienkowe

Tanie Meble łazienkowe – zobacz nasze nowości!

Nieustannie dbamy o to by w prowadzać nowości i tanie meble łazienkowe do asortyment naszego sklepu. Z tego względu na bieżąco zmieniamy naszą ofertę tak, by była ona atrakcyjna dla wszystkich naszych klientów.

nowości w sklpie tanie meble łazienkowe

W tej zakładce przedstawiamy nowości jakie do nas trafiają. Staramy się codziennie dodawać nowe szafki łazienkowe, tak aby trafiały w wasze gusta! W naszej ofercie znajdziesz szafki podumywalkowe, umywalki ceramiczne, regały łazienkowe, lustra oraz wiele innych.

Wyróżnia nas wysoka jakość szafek łazienkowych, co gwarantuje polski producent, fabytka mebli łazienkowych Elita ze Sztumskiego Pola. Większość naszych szafek łazienkowych jest złożone fabycznie, przez co montaż naszych mebli jest niezwykle proste!

Jeśli szukasz mebli do łazienki w najniższych cenach ale z najwyższej półki to jesteś na dobrej stronie. Śledź nasze nowości gdyż niemal codziennie wprowadzamy nowe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Chcesz zobaczyc nasze wszystkie meble do łazienki w wyprzedażowych cenach? Wejdź na naszą stronę z WYPRZEDAŻAMI.

Oprócz produktów które pojawiają się w naszym sklepie internetowym, zapraszamy również do odwiedzenia naszego salonu z ekspozycją sprzedawanych przez nas mebli łazienkowych. Wystawa znajduje sie w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Grunwaldzkiej 69A. Zapraszamy zainteresowanych z całego Trójmiasta : Gańska, Sopotu czy Gdyni, jak również z miast ościennych: Tczewa i Starogardu. Warto nas odwiedzić gdyż na miejsu oferujemy dodatkowe rabaty i organizujemy bardzo często wyprzedaże ekspozycji! Kontakt do naszego salonu znajdziesz w zakladce KONTAKT. 

Jeśli nie możesz znależć wymarzonej szafki do łazienki na naszej stronie internetowej, koniecznie się z nami skontaktuj przez czat który mamy aktywny od 8 rano do 24 w nocy. Można się również z nami skotnaktować telefonicznie w godzinach od 8 do 20. Chetnie pomożemy znaleźć szafkę łazienkową jaką szukasz!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą kolekcja oraz asortymentem naszego sklepu.  

Czytaj więcej