16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

Surowe industrialne wnętrze w łazience na poddaszu

W dzisiejszym poście chcemy przedstawić wam industrialną aranżację łazienki umiejscowionej na poddaszu która na pewno wam się spodoba 😉

Skosy w łazience mogą być nie lada problemem jednak gdy spojrzymy na to z drugiej strony, mogą stać się dodatkową ozdobą całego wnętrza. Właśnie nad takim skosem swoje miejsce znalazła piękna, wolnostojąca wanna. Naprzeciwko znalazło się miejsce na niecodzienną komodę której blat zrobiony został z niedoskonałego płata drewna, co dodaje surowości całemu wnętrzu. Na blacie postawione zostały dwie umywalki wolnostojące z bateriami umiejscowionymi na ścianie. Na ścianie zawisły płytki w industrialnym stylu przypominające zardzewiałą stal która wygląda obłędnie z resztą wnętrza.

Przytulne Skandynawskie wnętrze małej łazienki

Ściana stylizowana na industrialną, zardzewiałą stal prezentuje się świetnie!

Podłoga oraz ściany przypominają surowy beton co jeszcze bardziej podkręca industrialny wygląd całej łazienki jednak kombinacja drewna i ciepłego, żółtego światła żarówkowego sprawia, że wnętrze nie wydaje się zimne i oschłe. W drugim rogu łazienki ustawiona została nowoczesna, wolnostojąca lampa na nóżkach oraz kaloryfer pomalowany na czarno aby lepiej komponował się z resztą wnętrza. Pustą przestrzeń na ścianie wypełnia półka wkomponowana w ścianę na której jest miejsce na kilka malutkich doniczek.

Przytulne Skandynawskie wnętrze małej łazienki

Mimo szarego koloru łazienka wydaje się bardzo przytulna przez użycie ciepłego, żółtego światła.

Za drzwiami znajduje się jeszcze jedno pomieszczenie w którym ustawiona została jeszcze jedna umywalka oraz prysznic. Warto zwrócić uwagę na ogólne użycie dodatków w tym wnętrzu. Industrialne elementy jak oświetlenie w postaci surowych żarówek bez kloszy świetnie komponują się z roślinnością oraz elementami z drewna. 

A co wy myślicie o takiej skandynawskiej aranżacji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Produkty pasujące do podobnych wnętrz:

UMYWALKA NABLATOWA MODELO

Barcelona 60 Silver Elm

Bateria Chrom

Kinkiet Typ 70

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *